Sekmadienio pavakarę „Betsafe-LKL“ čempionate buvo žaidžiamos ketverios rungtynės. Kiek anksčiau pergales iškovojo „Žalgiris“ (3/0) ir „Rytas“ (3/0), o vėlesniuose susitikimuose pergales išvykose šventė „Lietkabelis“ (2/1) bei „Pieno žvaigždės“ (1/2).

Klaipėdos „Neptūnas“ savų žiūrovų akivaizdoje turėjo pripažinti Panevėžio „Lietkabelio“ pranašumą. Dvikova baigėsi rezultatu 76:89 (21:22, 12:20, 22:26, 21:21).

Pirmasis dvikovos kėlinys vyko taškas į tašką (21:22), tačiLKL: „Neptūnas“ neprilygo „Lietkabelui“, „Šiauliai“ nusileido „Pieno Žvaigždėms“au antrajame aukštesniu tempu pradėjo rungtyniauti svečiai. Iki ilgosios pertraukos „Lietkabelis“ jau buvo sukaupęs 9 taškų pranašumą (33:42).

Trečiasis kėlinys vėl nesiklostė taip, kaip norėtų „Švyturio“ arenoje susirinkę gerbėjai. Panevėžiečiai vienu metu buvo atitrūkę iki 17 taškų, tiesa, tokios persvaros nepavyko išlaikyti ir prieš ketvirtą kėlinį „Neptūnas“ skaičiavo 13 taškų deficitą.

Ketvirtajame ketvirtyje „Lietkabelis“ ir toliau diktavo rungtynių tempą, po Simo Jasaičio tritaškio persvara vėl buvo išaugusi iki 17 taškų. Tapo panašu, kad Klaipėdos komandai šiose rungtynėse išsigelbėti nebepavyks. Susitikimas baigėsi „Lietkabelio“ komandai turint 13 taškų persvarą.

„Neptūnas“: Tomas Delininkaitis 19, Simas Galdikas 13, Jerai’us Grantas 12, Paulius Dambrauskas 9.

„Lietkabelis“: Franas Pilepičius 19, Donatas Tarolis 13, Mindaugas Kupšas 12, Vytenis Lipkevičius 10, Simas Jasaitis 9, Michaelas Morrisonas 8.

Šiauliuose susitiko „Šiauliai“ ir Pasvalio „Pieno žvaigždės“. Šioje dvikoje nugalėtojas paaiškėjo tik pačioje rungtynių pabaigoje, kai dviejų taškų pranašumą išsaugojo svečiai. Susitikimas baigėsi rezultatu 79:81 (19:31, 24:19, 19:8, 17:23).

Svečiai po pirmojo kėlinio buvo pabėgę 12 taškų skirtumu (19:31), tačiau iki ilgosios pertraukos „Šiauliams“ pavyko sumažinti atsilikimą iki 7 taškų (43:50).

Trečiajame kėlinyje „Šiauliai“ surengė spurtą 19:2, po jo buvo išsiveržę net 10 taškų skirtumu, tačiau pasvaliečiai rankų nenuleido.

Ketvirtajame kėlinyje rungtynės vyko taškas į tašką, rezultatas buvo lygus (76:76), po to, likus minutei, itin svarbų tritaškį pelnė svečių krepšininkai (76:79). „Šiauliai“ dar bandė gelbėtis, tačiau laiko nebeužteko. Dvikova baigėsi, o pergalę šventė Pasvalio komanda.

„Šiauliai“: Ignas Vaitkus 14, Benas Griciūnas 12, Christianas Terrellas 9.

„Pieno žvaigždės“: Emmanuelis Omogbo 15, Vytautas Šulskis, Lance‘as Jeteris ir Tomas Lekūnas po 13, Tomas Galeckas 11.