LKL čempionate - skaudžios „Sakalų“ ir „Aisčių-Atleto“ nesėkmės

Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) šiandien sužaisti 3 mačai. Per juos skaudžius pralaimėjimus patyrė dėl vietos atkrintamosiose varžybose besikaunantys Vilniaus „Sakalų“ ir Kauno „Aisčių-Atleto“ klubai.

Vilniečiai išvykoje po itin dramatiško mačo, kuriame prireikė net 2 pratęsimų, pralaimėjo Marijampolės „Arvi-Sūduvai“ 117:119 (26:20, 24:23, 16:25, 22:20, 15:15, 14:16).

„Sakalai“ ketvirtojo kėlinio ir pirmojo pratęsimo pabaigoje buvo arčiau pergalės, tačiau marijampoliečiai vis išlygindavo rezultatą. Ketvirtojo kėlinio pabaigoje tą dviem taikliais baudos metimais padarę serbas Slobodanas Dunderskis, o pirmojo pratęsimo pabaigoje tritaškiu rezultatą išlygino Ridas Globys. Po dar vieno to paties R. Globio tritaškio antrojo pratęsimo pabaigoje „Arvi-Sūduva“ išsiveržė į priekį 116:115. 2 taškus pridėjo Paulius Joneliūnas, o vilniečio Arno Labucko paskutinis tritaškis buvo netaiklus. Mačą „Sakalai“ baigė keturiese, nes kiti 5 jų krepšininkai gavo po 5 pražangas.

Į šeštą vietą galėję pakilti „Sakalai“ liko LKL turnyro lentelės aįtuntojoje vietoje. Jie, kaip ir Kėdainių „Nevėžis“ bei Panevėžio „Techasas“, turi 5 pergales bei 10 pralaimėjimų.

Prie šios kompanijos galėjo prisijungti devintąją poziciją užimantis „Aisčių-Atleto“ klubas, bet kauniečiai išvykoje 92:96 (19:24, 23:23, 26:26, 24:23) pralaimėjo „Alytui“. Iki mačo pabaigos likus 6 sekundėms Kauno komanda atsilikinėjo 2 taškais ir turėjo kamuolį, tačiau Gedimino Navicko tolimas metimas buvo netaiklus. Vėliau šeimininkai taikliai metė baudos metimus ir iškovojo pergalę.

Per paskutinį šios dienos mačą „Nevėžis“ namie atkakliai priešinosi Kauno „Žalgiriui“, bet pralaimėjo rezultatu 91:101 (23:29, 24:24, 23:27, 21:21). Skirtumas nedidelis, tačiau grėsmė kauniečių pergalei nebuvo iškilusi.