Vilniaus „Lietuvos rytas“ vargo su Kėdainių „Nevėžiu“ daugiau nei tris kėlinius, tačiau Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynes savo aikštėje galiausiai laimėjo 86:78 (17:17, 17:20, 26:21, 26:20).

Po dviejų kėlinių „Nevėžis“ pirmavo 37:34, o trečiojo kėlinio pradžioje pranašumą padidino iki 45:39.

Į priekį „Lietuvos rytas“ sugrįžo tik trečiojo kėlinio pabaigoje, 28-ąją minutę (53:51). 34-ąją rungtynių minutę komandas skyrė vos 2 taškai (65:63).

Lemiamą „Lietuvos ryto“ spurtą inicijavo įžaidėjas Corey Fisheris. Penki jo taškai iš eilės ir Davido Logano tritaškis leido sostinės komandai atsikvėpti 75:67.

37-ąją minutę „Lietuvos rytui“ pirmaujant 78:72 kėdainiečiai dar turėjo ataką priartėti, bet svečių išpuolis buvo nerezultatyvus. Kitoje aikštės pusėje Drew Gordonas dėjimu didino skirtumą, o tašką padėjo D.Logano tritaškis (83:72).

Vilniečių vidurio puolėjas Adamas Lapeta išrašė net 4 blokus. Iki pakartoto LKL sezono rekordo pritrūko tik vieno bloko.

„Lietuvos rytas“ iškovojo 15 pergalę per 21 rungtynes ir pakilo į antrąją vietą. Iš jos nenukris tuo atveju, jei Panevėžio „Lietkabelis“ pirmadienį namuose nenugalės Kauno „Žalgirio“.

„Nevėžis“ su 5 pergalėmis ir 16 nesėkmių rikiuojasi priešpaskutinis devintas. „Nevėžis“ patyrė šeštąjį pralaimėjimą iš eilės.

„Lietuvos rytas“: Davidas Loganas 19, Artūras Jomantas (9 atk. kam.) ir Rokas Giedraitis 14, Drew Gordonas 10, Anthony Fisheris 9 ir Clevinas Hannahas po 9.

„Nevėžis“: Karolis Petrukonis 17, Ivanas Smiljaničius 16 (8 atk. kam.), Jermaine'as Love ir Toni Prostranas po 11, Ignas Vaitkus 9.