Kauno komandų dvikovoje „LKKA-Aistės“ nepasipriešino LMKL čempionato lyderėms. „VIČI-Aistės“ išvykoje įveikė studentes rezultatu 78:47 (16:9, 22:10, 21:19, 19:9) ir iškovojo 23 pergalę iš tiek pat galimų, teigiama pranešime spaudai.

Pasinaudojusios trimis „LKKA-Aisčių“ prarastais kamuoliais, „VIČI-Aistės“ dvikovą pradėjo rezultatyviai ir po Aijos Putninos bei Mildos Sauliūtės metimų pirmavo 7:0, sužaidus dvi minutes. Jolantai Marmienė pelnė pirmuosius taškus savo komandai, bet po jų abi ekipos dažnai klydo, metimai skriejo pro šalį. Po Nerigos Skadaitės ir Lauros Svarytės dvitaškių skirtumas kėlinuko pabaigoje buvo sumažėjęs iki 5 taškų.

Vaizdas aikštelėje nesikeitė iki 4 antrojo ketvirčio minutės, kai, „VIČI-Aistėms“ pirmaujant 20:13, minutės pertraukėlės paprašė studenčių vyr. treneris Ričardas Maceina. Ją sėkmingiau išnaudojo viešnios, per tris minutes be atsako pelnydamos 11 taškų. Visi „LKKA-Aisčių“ bandymai iki didžiosios pertraukos sumažinti taškų deficitą nebuvo sėkmingi.

Trečiąjį kėlinuką „VIČI-Aistės“ pradėjo dar vienu nedideliu spurtu, po kurio susikrovė 25 taškų persvarą - 19:44. Aikštelės šeimininkės atsakė sėkminga atkarpa ir po L. Svarytės dvitaškio sumažino atsilikimą iki 18 taškų (28:46). Žaidimui išsilyginus, skirtumas svyravo ties 18-22 taškų riba. „VIČI-Aistės“ išnaudojo ūgio persvarą, todėl atakas stengėsi užbaigti metimais iš vidutinio nuotolio ir tritaškiais nepiktnaudžiavo. Tik pačioje ketvirčio pabaigoje pirmąjį komandos tritaškį pataikė Mantė Kvederavičiūtė - 38:59.

Per 6 paskutinio kėlinuko minutes „LKKA-Aistėms“ taškus rinko tik Dovilė Saurazaitė. „VIČI-Aistės“ problemų puolime neturėjo ir pamažu didino persvarą. Po M. Kvederavičiūtės dvitaškio viešnių pranašumas perkopė 30 taškų ribą - 42:73, iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei 4 minutėms. Taškų deficito studentėms sumažinti nepavyko.

„LKKA-Aistėms“ L. Svarytė pelnė 16, J. Marmienė - 9, D. Saurazaitė - 8.

„VIČI-Aisčių“ gretose M. Kvederavičiūtė įmetė 16, V. Sipavičiūtė - 15, V. Kuktienė - 11.