UEFA Čempionų lygos aštuntfinalyje „Liverpool“ startavo sudėtinga, bet užtikrinta pergale legendiniame „San Siro“ stadione.

Jurgeno Kloppo auklėtiniai išvykoje 2:0 (0:0) palaužė Milano „Inter“ klubą. Atsakomosios rungtynės vyks kovos 8 d., Liverpulyje.

Galutinis rezultatas neatspindi to, kas vyko Italijoje.

15-ąją minutę Halkanas Calhanoglu turėjo fantastišką progą išvesti „Inter“ į priekį, bet kamuolys sudrebino skersinį.

Per pirmą mačo pusę pavojingiau atrodė „Liverpool“ – išsiskyrė du pavojingus smūgius atlikęs Sadio Mane, tačiau nė vienai ekipai taip ir nepavyko nors kartą pataikyti į vartų plotą.

Ši statistiką nesikeitė iki pat 75-osios mačo minutės, kai po kampinio gražų įvartį galva pelnė Roberto Firmino. Brazilas aikštėje buvo pasirodęs tik antro kėlinio pradžioje.

Šiame Čempionų lygos sezone tai jau – trečiasis R. Firmino įvartis.

83-ąją minutę „Inter“ traukė kamuolį iš vartų dar kartą – po aukšto perdavimo į baudos aikštelę pirmasis prie kamuolio suskubo Mohamedas Salahas ir padvigubino svečių pranašumą.

„Inter“ taip ir baigė rungtynes su nuliu smūgių į vartų plotą.

Primename, kad nuo šio sezono UEFA atsisakė išvykos įvarčio taisyklės.