„Liverpool“ FIFA pasaulio klubų taurės pusfinalyje po įnirtingos kovos 2 – 1 įveikė „Monterrey“ futbolininkus ir iškovojo bilietą į šio turnyro finalą.

Puikaus Mohamedo Salah perdavimo sulaukęs Naby Keita 12-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir išvedė „Liverpool“ į priekį 1:0.

Rogelio Funesas 14-ąją minutę pirmasis prišoko prie varžovų vartininko atremto kamuolio ir nukreipęs jį į vartų tinklą išlygino rezultatą 1:1.

Jamesas Milneris 23-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys atsidūrė Marcelo Barovero rankose.

Dorlanas Mauricio Pabonas Riosas 37-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau laiku sureagavęs Alissonas nutraukė varžovų išpuolį.

Divockas Origi 62-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvartis įskaitytas nebuvo.

Roberto Firmino 91-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išplėšė „Liverpool“ dramatišką pergalę 2:1.