„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 1:0 (1:0) nugalėjo Londono „West Ham United“ futbolininkus.

Pirmenybių lyderius „Manchester City“ turnyrinėje lentelėje persekiojantys Jurgeno Kloppo auklėtiniai į priekį išsiveržė 27-ąją rungtynių minutę. Trento Alexanderio-Arnoldo į vartus smūgiuotas kamuolys patogiai atšoko komandos draugui Sadio Mane, kuris atsidūrė reikiamoje vietoje reikamu laiku ir išvedė savo komandą į priekį 1:0.

Puikią progą išlyginti rezultatą 70-ąją rungtynių minutę turėjo Manuelis Lanzinis, tačiau jo smūgiotas kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Pergalė leido „raudoniesiems“ vėl iki 3 taškų sumažinti atsilikimą nuo pirmenybių lyderio „Man City“. Iki čempionato pabaigos dar liko 11 turų.