„Liverpool“ klubas Anglijos FA taurės trečiojo raundo rungtynėse užtikrintai 4:1 nugalėjo „Shrewsbury“ futbolininkus.

Danielis Udoh 27-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Shrewsbury“ ekipą į priekį 1:0.

Kaide Gordonas 34-ąją minutę susistabdęs kamuolį tiksliai nukreipė jį į vartus ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

Fabinho pirmojo kėlinio pabaigoje realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir persvėrė rezultatą „Liverpool“ naudai 2:1.

Roberto Firmino 78-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir dar labiau padidino šeimininkų pranašumą 3:1.

Fabinho rungtynių pabaigoje dar kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką, o šeimininkai šventė pergalę rezultatu 4:1.

Tuo tarpu kitame susitikime Londono „Tottenham“ komanda 3:1 įveikė „Morecambe“ futbolininkus.

Anthony O‘Connoras 33-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Morecambe“ ekipą į priekį 1:0.

Harry Winksas 74-ąją minutę fantastišku baudos smūgiu nepaliko šansų vartininku ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1.

Lucas Moura 85-ąją minutę suklaidinęs vartininką pasiuntė kamuolį į tuščius likusius vartus ir persvėrė rezultatą „Tottenham“ naudai 2:1.

Harry Kane’as 88-ąją minutę puikiu smūgiu nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir rezultatas tapo jau 3:1.