Dortmundo „Borussia“ komanda Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse svečiuose 3:2 palaužė Frankfurto „Eintracht“ futbolininkus.

Rafaelis Santosas Borre 15-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė „Eintracht“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0. Netrukus pastarasis dar kartą nuginklavo vartininką ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Thorganas Hazardas 71-ąją minutę išsilaisvinęs iš varžovų gynybos nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir sušvelnino šių rungtynių rezultatą 1:2.

Jude’as Bellinghamas 87-ąją minutę puikiu smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartus ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 2:2.

Mahmoudas Dahoudas 89-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išplėšė „Borussia" pergalę 3:2.