Skaudų pralaimėjimą „Premier“ lygos 22-ojo turo rungtynėse svečiuose patyrė praėjusių metų vicečempionai „Liverpool“ futbolininkai. Jurgeno Kloppo auklėtiniai 3:0 (2:0) nusileido „Wolves“ ekipai ir šiais metais „Premier“ lygoje lieka be pergalių.

Jau penktą rungtynių minutę įvartį į savo vartus įsimušė Joelis Matipas, o dar po septynių minučių skirtumą padvigubino į puolimą atbėgęs centro gynėjas Craigas Dawsonas 0:2.

„Raudonieji“ šiose rungtynėse didelio pranašumo nesusisukūrė nei kamuolio kontrolėje, nei smūgiuose į vartų plotą, o geriausią progą pasižymėti 67-ąją minutę turėjo Darwinas Nunezas, tačiau jo smūgiuotas kamuolys atsidūrė vartininko Jose Sa rankose.

Galutinai rungtynėse intriga išnyko 71-ą minutę, kai vienas prieš vartininką atsidūrė saugas Rubenas Nevesas ir pasižymėjo tiksliu žemu smūgiu 3:0

Tuo tarpu kitas Anglijos grandas „Manchester United“ namuose 2:1 (1:0) nugalėjo „Crystal Palace“ futbolininkus.

Bruno Fernandesas 7-ąją minutę užtikrintai realizavo vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Man Utd“ ekipą į priekį 1:0.

Marcusas Rashfordas 62-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Jeffrey Schluppas 76-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir sušvelnino šių rungtynių rezultatą 1:2.

Rubenas Nevesas 71-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Puikaus perdavimo sulaukęs Raulis Jimenezas 88-ąją minutę atliko smūgį, tačiau pastarasis problemų Alissonui nesukėlė.