Elektrėnų sporto centro baseine vyksta Lietuvos vandensvydžio čempionato baigiamasis turas, po kurio paaiškės 2014 m. Lietuvos čempionas ir prizininkai. Pirmąją dieną / ketvirtadienį/ Vilniuje vyko vienerios rungtynės. Lietuvos čempionai Vilniaus "VSM-Baltic Amadeus, treniruojami Nerijaus Papaurėlio, be vargo nugalėjo kitą sostinės komandą "Eurokam Edneda" rezultatu 18-4. Čempionų gretose pasižymėjo Mantas Pelakauskas pelnes 6 įvarčius Penktadienį Alytaus SRC "Dzukijos vandenis" treneris Artūras Vainikonis, nusileido Kauno Plaukimo mokyklai, treniruojamai Artūro Šimansko rezultatu 6-16 bei nugalėjo Vilniaus "Eurokam Edneda" 11-5, Vilniaus "VSM-Baltic Amadeus" nesunkiai įveikė Liudo Putrimo treniruojamus Elektrėnų sporto centro vandensvydininkus 21- 10, vėl daugiausia įvarčių pelnė sostinės komandos žaidėjas Mantas Pelakauskas net 7 įvarčius.

Šeštadienio rungtynėse dėmesio centre buvo Vilniaus "VSM- Balltic Amadeus" ir Kauno Plaukimo mokyklos rungtynės. Pergalės atveju vilniečiai jau iš anksto taptų Šalies čempionais. Kovo vyko permainingai tik iki antrojo kėlinio vidurio. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 3-3, tačiau antrame kėlinyje sostinės vandeniai susikūrė solidžią persvarą ir tik ketvirtojo kėlinio viduryje, vilniečiams atsipalaidavus, Kauno atstovai sušvelnino rezultatą. Vilniečiai laimėjo 13-9 Šias ir sekančias rungtynės vandensvydžio gerbėjai galėjo stebėti tiesiogiai per sport TV internetinę televiziją. Daugiausia įvarčių nugalėtojams pelnė komandos ir rinktinės lyderis Janas Bakula pelnes 7 įvarčius, pralaimėjusiems Darius Džiugas ir Kęstutis Dūda įmušė po 3. Rungtynės buvo gražios ir žiūrovams turėjo palikti gerą įspūdį.

Sekančiose rungtynėse taip pat kaip ir pirmosiose atkakli kova tarp Elektrėnų ir Alytaus vandenių vyko tik pirmus du kėlinius, po to varžybų šeimininkai, Elektrėnų sporto centro komanda spurtavo ir pasiekė įtikinančią pergalę rezultatu 11-6. 4 įvarčius nugalėtojams pelnė Artūras Saveljevas, o alytiškiams Pijus Vadvilavičiusįmušė 3.

Paskutinėse dienos varžybose susirungė Kauno Plaukimo mokykla ir Vilniaus "Eurokam Adneda". Laikinosios sostinės vandensvydininkai be vargo nugalėjo rezultatu 13-. Kęstutis Dūda nugalėtojams pelnė 6 įvarčius.

Jei čempionai jau aiškūs, tai dėl sidabro medalių sekmadienį susikaus Elektrėnų sporto centro ir Kauno Plaukimo mokyklos Auklėtiniai. Elektrėniškiams būtina tik pergalė. Pirmajame ture kauniečiai buvo įveikę šeimininkus.

Sekmadienio žadėta įdomi dvikova tarp Elektrėnų ir Kauno vandenių neįvyko. Šeimininkai patyrė skaudų pralaimėjimą rezultatu 4-18 ir jiems teko bronzos apdovanojimai, na o sidabro medaliais pasipuošė Kauno Plaukimo mokyklossportininkai. Vilniaus "VSM-Baltic Amadeus" nesunkiai įveikė Alytaus atletus rezultatu 10-3 ir nepatyrę ne vieno pralaimėjimo pasipuošė aukso medaliais. Paskutinėse čempionato rungtynėse dar susirungė Elektrėnų sporto centras ir Vilniaus "Eurokam Adneda" Ši kova prizininkų rikiuotei įtakos neturėjo, tačiau "Eurokam Adnedos" komandos pergalės atveju Alytiškiai užimtų paskutiniąją penktąją vietą, o "Eurokam Adneda" taptu ketvirtos vietos nugalėtoja. Tado Pašuk vilniečių komanda buvo nusiteikusi labai ryžtingai ir dominavo visą rungtynių laiką. Pasiekta pelnyta pergalė rezultatu 9-7 ir tikslas užimti ketvirtą vietą buvo pasiektas.

Taigi komandų rikiuotė sekanti:

1. Vilniaus "VSM-Baltic-Amadeus" 16 tšk.

2. Kauno Plaukimo mokykla 11 tšk.

3. Elektrėnų sporto centras 6 tšk.

4. Vilniaus "Eurokam Adneda" 4 tšk.

6. Alytaus "SRC-Dzūkijos vandenis" 3 tšk.

Geriausiais komandų žaidėjais pripažinti Mantas Pelakauskas Vilniaus "VSM-Baltic-Amadeus" , Kęstutis Dūda Kauno Plaukimo mokykla, Skirmantas Motuza Elektrėnų sporto centras, Povilas Sriubas Vilniaus "Eurokam Adneda" ir Matas Grinius Alytaus "SRC-Dzūkijos vandenis" .

Šiuo vandensvydininkų varžybos dar nesibaigia. Po savaitės Elektrėnuose vyks Lietuvos jaunučių žaidynės, į kurias vandensvydis po ilgos pertraukos buvo įtrauktas į žaidynių programą, na o gegužės gale Baltijos šalių atviras nacionalinių rinktinių čempionatas.