Lietuvos vaikinų U16 rinktinės antradienį užbaigė pasirodymą Gibraltare vykstančiame UEFA „Development“ turnyre.

Paskutiniame susitikime Andriaus Veličkos auklėtiniai 4:1 (1:1) sužaidė su Islandijos bendraamžiais ir tarp keturių komandų užėmė pirmąją vietą. Primename, kad prieš tai lietuviai užtikrintai nugalėjo Gibraltaro ir Farerų Salų futbolininkus.

Antradienio rungtynėse lietuviai pirmą kartą turnyre buvo atsidūrę besivejančių vaidmenyje, kai islandai, sužaidus daugiau nei pusvalandį, išsiveržė į priekį.

Visgi dar iki pertraukos, per pridėtą pirmo kėlinio laiką Vakariui Bradūnui pavyko rezultatą išlyginti, o antrame kėlinyje įvarčius mušė tik lietuviai.

Dubliu pasižymėjo Justas Rakauskas, vieną tikslų smūgį pridėjo Carmine Lukas Manea ir lietuviai, iškovoję trečią užtikrintą pergalę, tapo turnyro nugalėtojais.

Rungtynių statistika: Islandija – Lietuva 1:4 (1:1)

Gibraltaro „Victoria“ stadionas;

Įvarčiai: 37 min Viktor Bjarki Daðason (Islandija); 45+2 min. Vakaris Bradūnas, 63 min. ir 78 min. Justas Rakauskas, 65 min. Carmine Lukas Manea (Lietuva);