Legendinio Arvydo Sabonio sūnaus Domanto vedamų Lietuvos 20-mečių krepšininkų žygis dėl Europos čempionato medalių baigėsi. Italijoje vykstančiose pirmenybėse mūsiškiai neprilygo pergalingai žygiuojantiems bendraamžiams iš Serbijos.

Domanto Sabonio į ketvirtfinalį atvesti Lietuvos 20-mečiai mūšį pradėjo be baimės. Sabonis vien per pirmąjį kėlinį dukart blokavo varžovus, o puolime pelnė du taškus įspūdingu dėjimu su pražanga.

Tačiau lygi kova tęsėsi neilgai. Europos jaunimo (iki 20 metų) krepšinio čempionate dar nė karto nepralaimėję serbai parodė savo jėgą. Jie visiškai sustabdė lietuvių puolimą, o patys lengvai rinko taškus ir antrajame kėlinyje pirmavo jau 28 taškais.

Vis dėlto lietuviai žeminami nesileido. Edvinas Šeškus įžūliai iš užribio metė kamuolį varžovui į nugarą ir pelnė lengvus du taškus. Bet sugrąžinti intrigos Tomo Masiulio auklėtiniams nepavyko. Serbai laimėjo rezultatu 82:69 ir žengė į pusfinalį, o lietuviai kovas tęs dėl 5-8 vietų.

Serbai sustabdė ir Domantą Sabonį. Legendinio Arvydo Sabonio sūnus surinko tik 6 taškus ir atkovojo 5 kamuolius.