Julius Tverijonas ir Mantas Bugailiškis Šiaulių teniso mokyklos kortuose rytoj susitiks Lietuvos teniso čempionato finale.

Šiandien vykusiuose pusfinaliuose J. Tverijonas 6:2 6:2 įveikė Almantą Oželį, o M. Bugailiškio ir Lauryno Antropiko dvikova dėl pastarojo traumos buvo nutraukta rezultatui esant 3:6 6:1 3:3, teigiama pranešime spaudai.

Dvidešimtmetis J. Tverijonas šiuo metu užima 1139 ATP reitingo vietą. Šiaulių teniso mokyklos auklėtinis šiuo metu studijuoja ir žaidžia tenisą Džordžo Vašingtono universitete JAV. 2011 metais žaidėjas buvo pakviestas į Lietuvos Daviso taurės rinktinę ir dalyvavo mače prieš Maroko komandą. Šių metų Lietuvos teniso čempionate J. Tverijonas įveikė Dovydą Šakinį (6:3 6:2), Tomą Vaišę (4:6 6:1 6:0) ir Almantą Oželį.

Dviem metais jaunesnis M. Bugailiškis užima 357 ITF jaunių reitingo vietą. Šiais metais su Daviso taurės rinktine šiaulietis keliavo į Norvegiją ir Pietų Afriką. Pakeliui į Lietuvos čempionato finalą M. Bugailiškis nugalėjo Donatą Dambrauską (6:0 6:1), Aleksą Tverijoną (6:2 6:3) ir Lauryną Antropiką.

Moterų vienetų turnyro nugalėtoja tapo šiaulietė Ieva Čeilutkaitė, finaliniame susitikime 2:6 6:2 6:3 įveikusi vilnietę Gabiją Buenanjo.

Lietuvos čempionato vyrų vienetų varžybų finalas tarp J. Tverijono ir M. Bugailiškio ketvirtadienį prasidės 10 valandą. Mačo nugalėtojui atiteks vardinis kvietimas į liepos pabaigoje Vilniuje vyksiančio ITF Futures serijos turnyro Prezidento taurei laimėti pagrindines varžybas.