Lietuvos moterų teniso rinktinė iškovojo antrąją pergalę Federacijos taurės (FedCup) Europos-Afrikos zonos antros grupės varžybose. Šiandien vykusiame mače lietuvės 2:1 nugalėjo Graikijos rinktinę.

Pirmame dienos susitikime antroji Lietuvos rinktinės raketė Justina Mikulskytė 1:6 1:6 nusileido 608-ai pasaulio raketei Despinai Papamichail. Vėliau sekusioje rinktinių lyderių kovoje Lina Stančiūtė 5:7 6:2 6:1 įveikė graikę Marią Sakkari (WTA 628).

Lemiamame dvejetų susitikime L. Stančiūtė ir J. Mikulskytė po permainingos kovos 4:6 6:0 6:2 įveikė Graikijos rinktinės dvejetą Despoiną Vogasari (WTA 664) ir D.  Papamichail.

Grupės turnyre Lietuvos rinktinei liko susitikimas su kortų šeimininkėmis - Juodkalnijos rinktine.