0

Europos taurės turnyre Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubas nepralaimi. Ketvirtajame ture Aleksandro Džikičiaus auklėtiniai savų sirgalių akivaizdoje tiesiog nušlavė Le Mano „Sarthe“ komandą - 87:49 (26:10, 23:11, 19:10, 18:18).

Po šios pergalės „Lietuvos ryto“ krepšininkai savo sąskaitoje turi 4 pergales iš tiek pat galimų. „Sarthe“ kraityje - 0 pergalių.

Pirmoji tarpusavio dvikova Prancūzijoje praėjusią savaitę taip pat baigėsi užtikrinta vilniečių pergale (79:62).

Šeimininkai rungtynes pradėjo dviem tolimais metimais - 6:0. „Šaltas dušas“ prancūzams nesibaigė - „Lietuvos rytas“ tęsė sėkmingą savo žaidimo atkarpą ir svečius pasiuntė į nokdauną - 15:2. „Sarthe“ minutės pertraukėlė situacijos aikštėje aukštyn kojomis neapvertė, tačiau ji padėjo bent pristabdyti įsibėgėjusius vilniečius - 23:10. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 26:10.

Antrajame kėlinuke prancūzų triuškinimas tęsėsi - 33:10. „Lietuvos rytas“ net ir pirmaudamas solidžiu skirtumu nesustojo ir toliau visiškai dominavo aikštėje. Prieš pertrauką skirtumas buvo nepadorus - 49:21.

Po pertraukos radikalių permainų aikštėje neįvyko ir „Lietuvos rytas“ iškovojo lengvą pergalę.

„Lietuvos rytas“: P.Samardžiskis (baudos 6/6) ir R.Seibutis - po 14, J.Valančiūnas 13 (11 atk. kam.), A.Jomantas 12 (6 atk. kam.), T.Rice'as 10 (6 rez. perd.), M.Katelynas 9 (10 atk. kam.), L.Robertsas 6, S.Babrauskas 4, P.Dambrauskas 3, A.Rašičius 2.

„Satrhe Basket“: J.P.Batista 10, T.Rochestie 7, T.Bryantas, A.Ackeris ir M.Kouguere - po 6.