Europos taurės turnyro antrojo etapo L grupės ketvirtojo turo rungtynėse Vilniaus „Lietuvos ryto“ (3 ir 1) klubas svečiuose 79:62 (23:18, 20:13, 17:18, 19:13) nugalėjo Berlyno „Alba“ (0 ir 4) krepšininkus.

Nuo pat mačo pradžios vyko atkakli kova taškas į tašką. Aštuonis taškus paeliui pelnęs Renaldas Seibutis bandė atitolinti „Lietuvos rytą“, tačiau jam to padaryti nepavyko, nes „Alba“ į gynėjo taškus atsakydavo savo tiksliomis atakomis. Galiausiai vilniečiai paskutinių trijų kėlinio minučių atkarpą laimėjo 6:2 ir pirmavo 23:18.

Antrąjį ketvirtį „Lietuvos rytas“ pradėjo įmestas 7 taškus be atsako ir įgydamas jau dviženklę persvarą – 30:18. „Alba“ komanda nesutriko ir likus rungtyniauti 3 minutes sumažino atsilikimą iki 7 taškų (26:33), bet svečiai atsakė spurtu 8:0 ir vėl atitolo – 41:26. Visgi D. Woodo pastangų dėka Vokietijos klubas iki pertraukos kiek sumažino deficitą – 31:43.

Trečiajame kėlinyje „Alba“ bandė perimti iniciatyvą, kai įpusėjus kėliniui po atkarpos 6:0 vokiečių deficitas aptirpo iki 6 taškų – 47:53. Visgi „Lietuvos rytas“ suaktyvino gynybą ir per likusį laiką praleido vos 2, o patys vilniečiai surinko 7 ir prieš lemiamą atkarpą vėl buvo priekyje saugiu atstumu – 60:49.

Kėlinio pradžioje Tyrese'as Rice'as pataikė dvitaškį (62:49), bet „Alba“ atsakė 5 taškais iš eilės - 54:62. Po šio epizodo net tris minutes ekipos negalėjo pelnyti tašką, o pirmieji atsitiesė „Lietuvos ryto“ krepšininkai, laimėję atkarpą 6:0 - 68:54. Vokiečiai atkuto tik likus 5 tuščių minučių, tačiau tai jau buvo per vėlu, nes vilniečiai turėjo saugų pranašumą, kurį išlaikė iki susitikimo pabaigos.

„Alba“: B.Tayloras ir D.Woodas po 13, K.Weaveris 11, M.Simonovičius 10.

„Lietuvos rytas“: R.Seibutis 24 (6/10 dvitaškiai, 4/5 tritaškiai, 22 naud. bal.), T.Rice'as ir M.Katelynas po 10, L.Robertsas 9, J.Valančiūnas 8 (7 atk. kam.), P.Samardžiskis 7, A.Rašičius 6 (2/6 tritaškiai), A.Jomantas 3, S.Babrauskas 2.