Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse Vilniaus „Lietuvos ryto“ (7 ir 0) ekipa išvykoje 85:75 (21:17, 26:17, 27:15, 11:26) be didesnio vargo nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (1 ir 4) krepšininkus.

Sostinės klubas šiame susitikime žaidė be Brado Newley, Predrago Samardžiskio, Vilmanto Dilio, o mačo pradžioje susidūręs su varžovu veidą užsigavo Lawrence'as Robertsas ir daugiau ant parketo jis nebegrįžo. Išretėjusiomis gretomis buvo ir pasvaliečiai, kurie neturėjo trijų priekinės linijos krepšininkų - Evaldo Kairio, Luko Brazdauskio ir Aurimo Kiežos.

Šalies vicečempionai galėjo iškovoti pergalę iš solidesniu skirtumu, nes iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus rungtyniauti 4 minutes pirmavo (82:62), tačiau per anksti atsipalaidavo ir tuo pasinaudoję aikštelės šeimininkai gerokai sumažino deficitą.

Nugalėtojams Jonas Valančiūnas pelnė 25 taškus (12 atk. kam. 6 blk.), Mindaugas Katelynas - 17 (11 atk. kam.), Renaldas Seibutis - 13, Steponas Babrauskas pridėjo 10 taškų.

Pasvaliečiams Trevonas Hughesas įmetė 26 taškus, Saulius Kulvietis - 16, Eimantas Bendžius surinko 14 taškų.