Dešimtąją pergalę SEB Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionato „Elito“ divizione iškovojo ir turnyro lentelės viršuje išliko Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipa, kuri namuose 99:82 (31:23, 16:24, 28:10, 24:25) įveikė šeštąją nesėkmę patyrusius Ventspilio „Ventspils“ krepšininkus.

Aikštės šeimininkai į priekį išsiveržė sužaidus pusantros minutės šiose rungtynėse, tačiau kiek daugiau atitrūkti pavyko tik įpusėjus ketvirčiui. Branko Milisavljevičius pataikė abi baudas, Chuckas Eidsonas pridėjo dvitaškį, o „Lietuvos rytas“ įgijo septynių taškų pranašumą - 16:9. Likus žaisti tris minutes tie patys krepšininkai pridėjo dar penkis taškus iš eilės, penkis taškus iš eilės pelnė Donatas Zavackas, o sostinės ekipos pranašumas primą kartą pasiekė dviženklį - 27:14. Nors pačioje ketvirčio pabaigoje svečiai iš Latvijos šiek tiek priartėjo, „Lietuvos rytas“ po pirmųjų dešimties minučių priekyje - 31:23.

Antrojo kėlinio pradžia „Lietuvos rytui“ ir toliau nieko blogo nežadėjo. Mindaugo Lukauskio, Milko Bjelicos ir B.Milisavljevičiaus metimų dėka įpusėjus ketvirčiui aikštės šeimininkai toliau turėjo dviženklę persvarą - 41:29. Visgi svečiai laimėjo atkarpą 10:1 ir iš dviženklio „Lietuvos ryto“ pranašumo liko vos trys taškai - 42:39. Negana to, likus pusantros minutės Georgios Tsiakos baudos metimu po ilgokos pertraukos išlygino rezultatą ir po pirmosios susitikimo pusės švieslentė rodo vienodus skaičius - 47:47.

Trečiąjį kėlinį vilniečiai sužaidė tiesiog įspūdingai. Puikiai besigindami „Lietuvos ryto“ krepšininkai penkių minučių atkarpą laimėjo 20:2 ir po B.Milisavljevičiaus metimų jau turėjo aštuoniolikos taškų persvarą - 67:49. Per likusį ketvirčio laiką aikštelėje vaizdas nepasikeitė, sostinės klubas išlaikė sukauptą persvarą ir likus dešimčiai minučių iki mačo pabaigos turi solidžią persvarą - 75:57.

Paskutiniame ketvirtyje rungtynių nugalėtojas jau nebekėlė abejonių. Nors svečiams pavyko minimaliai priartėti, „Lietuvos rytas“ šventė pergalę rezultatu 99:82.

„Lietuvos rytas“: M.Petravičius 18 (baudos 12/16, 10 išprov. praž.), B.Milisavljevičius 17, M.Lukauskis 14 (8 atk. kam.), Ch.Eidsonas 12, M.Bjelica 11 (9 atk. kam.), D.Zavackas 9.

„Ventspils“: J.Strelniekas 20, P.Veselovas ir M.Jurevičius - po 12, T.Brazeltonas 11.