Antrose LKL ketvirtfinalio rungtynėse Vilniaus “Lietuvos rytas” rezultatu 101:73 įveikė kitą sostinės komandą “Sakalus” ir pateko į pusfinalį, kur susitiks su Klaipėdos “Neptūnu”.

Rungtynės prasidėjo apylygiai – “Sakalams” pavyko neleisti varžovams pabėgti ir komandas nuolat skyrė tik keli taškai. Paskutinėmis pirmojo kėlinuko sekundėmis LKL čempionai tolimu metimu išsiveržė į priekį – 28:15 po pirmojo ketvirčio.

Antrąjį kėlinuką “Lietuvos rytas” pradėjo devyniais iš eilės J.P.Batistos taškais ir iškart įgijo dviženklį pranašumą – 35:25. Tačiau “Sakalai” surengė keletą sėkmingų atakų ir skirtumas ištirpo – 37:33. “Lietuvos rytas” dar kartą spurtavo kėlinuko pabaigoje, kai rezultatas tapo 48:38. Bet “Sakalai” per daugiau nei dvi minutes visiškai panaikino važovų pranašumą. Kėlinuką dvitaškiu metimu paskutinę sekundę užbaigė “Lietuvos rytas” – 50:48.

Trečiąjį kėlinuką “Lietuvos rytas” vėl pradėjo aktyviau ir jam įpusėjus vėl pirmavo 10 taškų skirtumu – 62:52. Po Artūro Jomanto metimo skirtumas šoktelėjo iki 13, o čia pat pagrindinis “Sakalų” įžaidėjas Justas Kaziliūnas bei užsidirbo penktąją pražangą. Netrukus prie J.Kaziliūno prisijungė Arnas Labuckas ir Rolandas Matulis, o skirtumas jau išaugo iki 19 – 73:54. Po trijų ketvirčių – 83:61.

Paskutiniame kėlinuke “Lietuvos rytas” tik didino savo pranašumą ir iškovojo pergalę rezultatu 101:73.

“Sakalai”: R.Matulis 15, J.Sinica ir E.Kučiauskas – po 11, V.Šarakauskas 10.

“Lietuvos rytas”: M.Gecevičius 15, J.P.Batista ir R.Štelmahers (7 rez. perd.) po 14, A.Jomantas 12, M.Lukauskis 10.