20 val. 15 min. sostinės "Siemens" arenoje prasidėjo Eurolygos rungtynės tarp Vilniaus "Lietuvos ryto" ir Zagrebo "Cibonos" ekipų. Vilniečiams tai yra puiki poga atsitiesti po 2 pralaimėjimų iš eilės. "Cibona" Eurolygos B grupėje per 6 rungtynes iškovojo 3 pergales ir visas jas - namie. Vilniečių sąskaitoje yra 4 pergalės.

Į Lietuvą šiandien atskrido naujasis "Lietuvos ryto" įžaidėjas Jaredas Jordanas, bet aikštėje jo dar tikrai neišvysime.

RUNGTYNIŲ STATISTIKA

Per pirmuosius 2 kėlinius vilniečiai pasiuntė kroatus į nokdauną. Po 1 kėlinio mūsiškiai pirmavo 23:14, o po kelių 2 kėlinio minučių persvara šoktelėjo iki 20 taškų (36:16). "Cibona" gali pasigirti nebent tuo, kad neleido skirtumui dar labiau išaugti. Po 2 kėlinių "Lietuvos rytas" pirmauja 47:25.

Nežinia, ką "Cibona" veikė per didžiąją pertrauką. Svečių žaidime nepasikeitė niekas, todėl apie skirtumo mažėjimą kroatai neturėjo galimybės net pagalvoti. 3 kėlinio pabaigoje vilniečių pranašumas peržengė 25 taškų ribą. 70:42 prieš paskutines 10 min.

4 kėlinys - formalumas. "Lietuvos ryto" atsarginiai neleido "Cibonai" mažinti skirtumo, o svečių triuškinimą "aley-oopu" po Holliso Price'o perdavimo užbaigė Mindaugas Lukauskis. Galutinis rezultatas - 93:59.