Draugiškose krepšinio rungtynėse rezervinė Lietuvos rinktinė 67:65 (18:15, 24:11, 12:20, 13:19) įveikė Kinijos nacionalinę ekipą.

Pirmajame kėlinuke vyko kova "taškas į tašką". Pirmaujanti komanda keitėsi po beveik kiekvienos sėkmingos vienos arba kitos ekipos atakos. Kiek sėkmingiau sužaidę ketvirčio pabaigą po pirmųjų dešimties žaidimo minučių priekyje buvo Lietuvos rinktinė - 18:15.

Antrąjį kėlinuką sėkmingai pradėjo lietuviai, kurie sužaidus 5 minutes, po M.Katelyno tritaškio pirmą kartą šiame mače įgijo dviženklį pranašumą – 41:30. Sėkmingai atakuodami varžovų krepšį mūsiškai dar labiau padidino savo persvarą, kuri įpusėjus rungtynėms siekė 16 taškų – 42:26.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė. Lietuviai toliau užtikrintai pirmavo. Tiesa, likus žaisti 2 minutes kinams buvo pavykę priartėt iki – 38:49, tačiau svečiai pelnė 5 taškus be atsako ir atstatė solidų pranašumą – 54:38. Kinai į tai atsakė spurtu 8:0 bei priartėjo iki- 46:54.

Paskutiniajame ketvirtyje kinai toliau artėjo prie lietuvių. Sužaidus 3 minutes aikštelės šeimininkų deficitas buvo tik 6 taškai – 51:57. Tuo kinų sėkmingas žaidimas nesibaigė. Likus žaisti 1 minutę ir 30 sekundžių jie priartėjo iki – 63:65. Likus žaisti 1 minutę kinas baudos metimais galėjo išlyginti rezultatą, tačiau jo metimai skriejo pro šalį. S.Babrauskas realizavo vieną baudą iš dviejų ir šiek tiek atitolino Lietuvos rinktinę – 66:63. Mūsiškių pergalę įtvirtino R.Seibučio taikli bauda. Galutinis mačo rezultatas - 67:65.

Lietuva: Renaldas Seibutis – 14 (4 rez. p.), Mindaugas Katelynas ir Steponas Babrauskas – po 11 ir (6 atk. kam.), Martynas Gecevičius – 10, Andrius Mažutis ir Mantas Kalnietis – po 7, Michailas Anisimovas – 4 (7 atk. k.), Justas Sinica – 3.

Kinija: Wangas Zhizhi – 13, Zhangas Qingpengas ir Li Xiaoxunas – po 9.