Rygoje (Latvija) finišavo „Raceboard“ burlenčių klasės pasaulio čempionatas, kur naujuoju šios burlenčių klasės čempionu tapo Lietuvos atstovas, olimpietis Juozas Bernotas.

Per 14 plaukimų J.Bernotas surinko 24 baudos balus. Lietuvos burlentininkas laimėjo 4 plaukimus, 5 kartus finišavo 2-as, 2 sykius buvo 3-ias ir nė karto nenukrito žemiau 6-os pozicijos. J.Bernotui priešintis bandė slovakas Patrikas Poliakas (29 baudos balai), bet lietuvis lemiamu metu pasirodė kur kas sėkmingiau, laimėdamas abu paskutinius plaukimus. Bronza atiteko čekui Radimui Kamensky (41).

Taip pat Lietuvai šiame čempionate atstovavo Vytautas Celiešius (7-oji vieta bendroje įskaitoje) ir Ovidijus Lukšys (31 vieta bendroje įskaitoje). „Grand Master“ veteranų kategorijoje O.Lukšys buvo 8-as.

Iš viso čempionate startavo 53 sportininkai.