Airijoje pasibaigusiame Europos moterų uždarų patalpų riedulio II-ojo diviziono čempionate sidabro medalius laimėjo Lietuvos rinktinė.

4 pergales iš eilės šventusios mūsiškės tik paskutiniame ture sekmadienį kovoje dėl aukso 1:5 pralaimėjo airėms. Lietuvės pirmavo po 20-ą minutę įmušto Dovilės Juraitės įvarčio, bet paskutiniame ketvirtyje airės pasižymėjo net 5 kartus ir išplėšė pergalę. Nugalėtojoms po 2 įvarčius pelnė Orla Fox (31-ą ir 39-ą minutėmis), Chloe Brown (32 ir 35) bei Milla Fulton (34).

Lietuvės čempionatą baigė su 12 taškų iš 15 galimų. Mūsiškės 6:0 sutriuškino Portugaliją, 5:1 – Slovakiją, 4:2 įveikė Kroatiją ir 4:0 pranoko Švediją.

Įdomu tai, kad airės nepajėgė nugalėti slovakių (5:5). Visgi, 2 išbarstyti taškai airėms nesutrukdė tapti čempionėmis su 13 tšk.

Lietuvos ir Airijos rinktinės taip pat iškovojo kelialapius į 2026 m. elitinį Europos čempionato divizioną.