Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė draugiškose rungtynes antrąkart įrodė akivaizdų savo pranašumą prieš Islandijos rinktinę ir sutriuškino savo varžovus net 105:67 (26:18, 19:15, 28:17, 32:17).

Rungtynėse vėl negalėjo rungtyniauti visi keturiolika rinktinėje likusių žaidėjų - dėl tarpšonkaulinių nervų uždegimo Marijonas Petravičius yra priverstas praleisti keletą dienų. Pasak rinktinės atstovų, aukštaūgio susižeidimas nerimtas ir jau turnyre Ispanijoje krepšininkas bus pasirengęs rungtyniauti.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo Lietuvos rinktinė, tačiau svečiai, kaip ir pirmosiose rungtynėse Kaune, bent jau pirmajame kėlinuke neleido mūsiškiams visiškai dominuoti – (6:2, 11:6, 15:9). Vis dėlto, antroje ketvirčio pusėje komandų lygio skirtumas ėmė ryškėti kur kas labiau – keletas sėkmingų Lietuvos atakų ir komandas skyrė jau 12 taškų – 21:9. Vis dėlto islandai kiek sumažino pranašumą, prie to prisidėjo ir nesportinė Tomo Delininkaičio pražanga paskutinę kėlinuko minutę – 26:18.

Antrąjį kėlinuką kur kas sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie po kelių atakų atsiliko vos trimis taškais. Ramunas Butautas bandė įvairius penketukus, tačiau ne visiems krepšininkams pavyko iškart įsilieti į žaidimą. Po galingo Lino Kleizos dėjimo Lietuvos rinktinės pranašumas šoktelėjo iki 8 taškų – 33:25. Mūsiškių žaidimas vėl pagerėjo, kai į aikštę sugrįžo visi lyderiai – po kelių minučių komandas vėl skyrė 16 taškų (44:28). Paskutinėmis ketvirčio akimirkomis islandams vėl pavyko sušvelninti skirtumą – 45:33.

Po didžiosios pertraukos Lietuvos rinktinė laimėjo atkarpą rezultatu 10:0 ir rezultatas jau tapo 55:33. Po trijų kėlinukų Lietuva pirmavo 73:50. Ketvirtojo ketvirčio pradžioje Lietuvos rinktinės pranašumas jau siekė trisdešimt taškų, o netrukus padidėjo dar labiau – 90:55. Paskutinėmis rungtynių minutėmis svečiai jau nebeturėjo jegų priešintis, todėl skirtumas tik nuolat augo, o galutinis rezultatas – 105:67.

Priminsime, kad prieš dvi dienas Kaune vykusiame pirmojoje abiejų rinktinių akistatoje Lietuva savo varžovus sutraiškė dar didesniu skirtumu -115:62.