Kaune ir Marijampolėje vykusio 2009 metų Europos jaunių (iki 19 metų) merginų futbolo čempionato IV atrankos grupės turnyro paskutinėse, trečiosiose, rungtynėse antradienį Lietuvos rinktinė 3:0 (3:0) įveikė Kipro futbolininkes.

Jau pirmąją rungtynių minutę pasižymėjo JAV gyvenanti ir ten besitreniruojanti Ieva Kibirkštis. Po trijų minučių rezultatą padidino Gintarė Mintautaitė. Pirmojo kėlinio pabaigoje trečią įvartį pelnė Rasa Imanalijeva.

Olandijos ir Ispanijos komandų rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:1).

Ispanijos ir Olandijos komandos surinko po 7 taškus. Joms ir atiteko kelialapiai į kitą atrankos varžybų etapą. Lietuvės su 3 taškais užėmė trečiąją vietą, o Kipro futbolininkės taškų nepelnė.