Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ieva kibirkštis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ieva kibirkštis“.

Kanada lieja apmaudą dėl lietuvaitės

Jauna talentinga lietuvių kilmės futbolininkė anapus Atlanto sukėlė sąmyšį. Kol Kanados rinktinės treneriai abejojo Ievos Kibirkštis sugebėjimais, ši nedvejodama nusprendė atstovauti Lietuvai. Praėjusį mėnesį populiariame Kanados Monrealio miesto dienraštyje „Montreal Gazette“ pasirodė įdomus pasakojimas apie jauną ambicingą lietuvių kilmės merginą, pasirinkusią futbolininkės karjerą.
2009-02-13

Lietuvos jaunių rinktinė įveikė Kipro futbolininkes

Kaune ir Marijampolėje vykusio 2009 metų Europos jaunių (iki 19 metų) merginų futbolo čempionato IV atrankos grupės turnyro paskutinėse, trečiosiose, rungtynėse antradienį Lietuvos rinktinė 3:0 (3:0) įveikė Kipro futbolininkes. Jau pirmąją rungtynių minutę pasižymėjo JAV gyvenanti ir ten besitreniruojanti Ieva Kibirkštis. Po trijų minučių rezultatą padidino Gintarė Mintautaitė. Pirmojo kėlinio pabaigoje trečią įvartį pelnė Rasa Imanalijeva.
2008-09-30

Merginų futbolo rinktinė nepateko į Europos čempionatą

Europos merginų (iki 17 metų) futbolo čempionato pirmosios atrankos grupės keturių komandų turnyre Šveicarijoje Lietuvos vienuolikė paskutinėse rungtynėse antradienį 2:0 (1:0) nugalėjo Kipro bendraamžes ir, surinkusios 4 taškus, liko trečios. Po įvartį į varžovių vartus įmušė Brigita Partikaitė (20 min.) ir Ieva Kibirkštis (68 min.). Pirmajame ture Lietuvos rinktinė 0:5 pralaimėjo šveicarėms, o antrajame sužaidė lygiosiomis 2:2 su velsietėmis.