Antrąja nesėkme pasaulio jaunių (iki 18 metų; U–18) ledo ritulio čempionato antrojo (II) diviziono šešių komandų A grupės turnyrą Rumunijoje baigė trečiąją poziciją kol kas išsaugojusi Lietuvos (9 tšk.) rinktinė.

Sekmadienį Lietuvos jaunieji ledo ritulininkai penktojo turo mačą 1:7 (0:4, 0:0, 1:3) pralaimėjo aukso medalius bei kelialapį į aukštesnį divizioną (A grupę) iškovojusiems Lenkijos (15 tšk.) bendraamžiams.

Ar lietuviams atiteks bronzos apdovanojimai, lems Rumunijos ir Didžiosios Britanijos ekipų rungtynės sekmadienio vakarą, o dėl išlikimo šiame divizione varžysis Kroatijos bei Olandijos komandos. Jeigu britai įveiks rumunus bent dviejų ar daugiau įvarčių skirtumu - Lietuvos rinktinė liks ketvirtoje pozicijoje, tačiau jeigu Didžiosios Britanijos rinktinė pasieks pergalę tik vienu įvarčiu, sužais lygiosiomis arba pralaimės - lietuviai pasidabins bronzos medaliais.

Garbės įvartį mače su lenkais pelnė Laisvydas Kudrevičius (51:07).

Nugalėtojų gretose įvarčiais pasižymėjo Patrykas Krezolekas (00:14, 17:06 ir 42:18), Dominikas Jaroszas (07:39), Dominikas Pasas (15:31), Patrykas Pelacznykas (41:24) bei Michalas Bernackis (56:47).

Geriausiu Lietuvos rinktinės žaidėju šiose rungtynėse išrinktas Markas Kaleinikovas, tuo tarpu geriausiu viso čempionato žaidėju lietuvių gretose pripažintas Dominikas Bogdziulis.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Lenkija 5 5 0 0 0 43:8 15

2. Rumunija 4 3 0 0 1 21:12 9

3. Lietuva 5 3 0 0 2 17:19 9

4. D. Britanija 4 2 0 0 2 15:17 6

5. Kroatija 4 0 0 0 4 6:24 0

6. Olandija 4 0 0 0 4 5:27 0