Europos 16-mečių krepšinio čempionate Kaune ir toliau be pralaimėjimų žygiuoja Lietuvos rinktinė. Į medalius nusitaikę šeimininkai įmetė 100 taškų ir sutriuškino Anglijos bendraamžius.

Anglai iki mačo su lietuviais savo sąskaitoje turėjo vienintelę pergalę – 20:0 prieš rusus, neatvykusius į Europos čempionatą Kaune. Bet futbolo šalies atstovai drąsiai pradėjo rungtynes ir netgi laimėjo pirmąjį kėlinį (18:17).

Šaltas dušas pažadino Gedimino Petrausko auklėtinius. Jie įjungė aukštesnę pavarą ir po didžiosios pertraukos jau triuškino varžovus (68:48). Įsibėgėję lietuviai pirmieji šiame čempionate peržengė 100 taškų ribą, o rungtynes laimėjo rezultatu 102:67.

Ketvirtą pergalę iš eilės iškovoję ir F grupėje kartu su turkais pirmaujantys lietuviai kitas rungtynes žais rytoj 19.00 val. su vokiečiais. Jas tiesiogiai žiūrėkite per TV6 ir portale tv3.lt.