Kaire (Egiptas) vykstančiame pasaulio sportinės gimnastikos „Iššūkio“ taurės etape ketvirtadienį sėkmingai startavo lietuviai Robertas Tvorogalas ir Tomas Kuzmickas.

Laisvųjų pratimų kvalifikacijoje T.Kuzmickas su 13.450 balo užėmė 2-ą vietą, o R.Tvorogalas buvo 8-as (13.100). Būtent 8 geriausi sportininkai ir pateko į finalą. Atranką įtikinamai laimėjo ukrainietis Ilja Kovtunas (14.450).

Abu lietuvius matysime ir pratimų ant arklio finale. R.Tvorogalas kvalifikacijoje buvo 5-as (13.250), o T.Kuzmickas – 8-as (12.650). Atranką laimėjo Ahmadas Abdu Al Soudas (14.050) iš Jordanijos.

Pratimų ant žiedų kvalifikacijoje R.Tvorogalas liko 9-as (13.100), o T.Kuzmickas – 13-as (12.750).