Savaitgalį Kaorlės kurorte netoliese Venecijos (Italija) vykusio pasaulio "3on3 Basketball World Cup 2003" gatvės krepšinio varžybų nugalėtoja tapo stipriausia Lietuvos gatvės krepšinio "Orange Virus" turnyro komanda "Parketas 1", kurios sudėtyje žaidė Rolandas Skaisgirys, Rolandas Matulis, Erikas Kučiauskas bei Kęstutis Girštautas.

Teisę varžytis su geriausiomis pasaulio gatvės krepšinio komandomis vilniečiai iškovojo laimėję atvirąjį "Orange Virus" turnyrą birželio viduryje Kaune.

Pasak tinklapio www.eurobasket.lt, varžybų Italijoje finale "Parketas 1" du kartus - 23:19 ir 28:24 - nugalėjo JAV krepšininkus.

Trečioji vieta šešių ekipų turnyre atiteko kroatams, ketvirtoji - italams. Pusfinalyje lietuviai varžybų šeimininkus nugalėjo 23:18, o amerikiečiai 22:17 privertė pasiduoti kroatus.

Iki pusfinalio Lietuvos komanda 21:17 nugalėjo kroatus, 22:16 - prancūzus, 21:14 - amerikiečius, 21:17 - italus bei 18:22 nusileido vokiečiams.

Kelionės išlaidas tarptautiniame turnyre Italijoje Lietuvos komandai padengė "Orange Virus" turnyrą Lietuvoje organizuojanti bendrovė "Audimas".