Lietuvos futbolo rinktinė metus užbaigė lygiosiomis prieš Kuveitą

Lietuvos rinktinė paskutinėse metų rungtynėse sužaidė lygiosiomis 1:1 su Kuveitu.

Pirmąjį rungtynių įvartį 43-ąją minutę pelnė Fawazas Ayedh Al Otaibi. Jis nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo Edviną Gertmoną ir išvedė Kuveitą į priekį.

Visas rungtynes aktyviai atakavę lietuviai priešininkų gynybą sėkmingai pralaužė tik vieną kartą, kai 54-ąją minutę, Justas Laseckis po keletos pavojingų komandos draugų smūgių galiausiai įspraudė kamuolį į vartus.

Lietuviai rungtynių pabaigoje nepaliaujamai spaudė varžovų gynybą, tačiau išplėšti pergalės nepavyko.

Praėjusį penktadienį mūsiškiai išvykoje 0:1 nusileido Šiaurės Airijai ir baigė pasirodymą atrankoje į kitų metų pasaulio čempionatą. B grupėje Lietuvos rinktinė liko paskutinė, per aštuonis turus iškovojusi vieną pergalę ir patyrusi septynis pralaimėjimus.

STARTINĖS SUDĖTYS:

RUNGTYNIŲ EIGA:

Rezultatas: Lietuva 1:1 Kuveitas

ANTRAS KĖLINYS

90 min. Rungtynės baigiasi lygiosiomis 1:1.

90 min. Pridedamos 5 papildomos žaidimo minutės.

82 min. Baderis Al Mutwa baudos smūgio metu atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus nepavyko.

65 min. Mobarakas Al Faneeni galingai smūgiavo iš toli, bet kamuolys skriejo virš skersinio.

60 min. Justas Lasickas atliko pavojingą smūgį dešine koja į artimąjį vartų kampą, tačiau vartininkas šį kartą apsigynė.

54 min. ĮVARTIS! Justas Lasickas rezultatyviai uždarė komandos draugo perdavimą ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1.

46 min. Prasideda antrasis rungtynių kėlinys.

PIRMAS KĖLINYS

45 min. Pirmas kėlinys ateina į pabaigą. Lietuviai atsilieka minimaliu rezultatu 0:1.

43 min. ĮVARTIS! Fawazas Ayedh Al Otaibi nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos nepaliko šansų vartininkui ir išvedė Kuveitą į priekį 1:0.

35 min. Egidijus Vaitkūnas atliko galingą smūgį iš toli, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

33 min. A.Novikovas atliko smūgį kaire koja į tolimąjį vartų kampą, tačiau Kuveito rinktinės vartininkas dar kartą atrėmė kamuolį.

26 min. Donatas Kazlauskas atliko galingą smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė vartų sargas.

19 min. Fawas Ayedh Al Otaibi pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau lietuviai prie savų vartų apsigynė užtikrintai.

14 min. Bandaras Bourslee atliko smūgį į artimąjį vartų kampą, tačiau Edvinas Gertmonas sėkmingai apgynė lietuvių vartus.

13 min. F.Černychas atliko pavojingą smūgį kaire koja, tačiau kamuolys atsidūrė Kuveito vartininko Khaledo Al Rashidi rankose.

10 min. Viliaus Armanavičiaus smūgiuotas kamuolys skriejo gerokai virš varžovų vartų ir rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.

7 min. Fawazas Ayedh Al Otaibi baudos smūgio metu pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau sukurti pavojaus prie lietuvių vartų nepavyko.

2 min. Fiodoras Černychas atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir pasižymėti šį kartą nepavyko.

1 min. Teisėjas skelbia rungtynių pradžią!