Svarbią šeštą pergalę Lietuvos futbolo federacijos (LFF) pirmos lygos pirmenybėse iškovojo Vilniaus „MRU“ klubas. Vilniaus komanda XII turo rungtynėse šeštadienį savo aikštelėje 3:0 (1:0) įveikė turnyrinės lentelės kaimynę Kazlų Rūdos „Šilo“ ekipą.

Jau 16-ą minutę prie pat baudos aikštelės linijos ranka sužaidė vienas iš „Šilo“ žaidėjų. Puikiu baudos smūgiu šeimininkus į priekį Gajus Kulbis. Vėliau G.Kulbis gražiu smūgiu galva įmušė dar vieną įvartį, bet teisėjas nusprendė, kad futbolininkas pažeidė taisykles prieš „Šilo“ vartininką.

Lemiamu rungtynių momentu tapo vilniečių ataka 59-ą minutę. Už paskutinės vilties pražangą raudona kortele buvo nubaustas svečių ekipos narys Aurelijus Jakelaitis, o baudos smūgį dar kartą realizavo puikią sportinę formą demonstruojantis Gajus Kulbis. Mačo pabaigoje, 89-ą minutę, „MRU“ puolėjas Mindaugas Grigalevičius puikiu reidu įsiveržė į baudos aikštelę ir įspūdingu smūgiu nuginklavo varžovų vartininką.

„Nenoriu išskirti kokio nors savo komandos žaidėjo, nes visi šiandien atidavė visus 100 proc. Džiugu, kad G.Kulbis išnaudojo dvi standartines situacijas, ko mums trūkdavo ankstesniuose susitikimuose“, - sakė „MRU“ ekipos treneris Egidijus Juška.

„Kontroliavome visas rungtynes, neleidome varžovams sukurti daug progų. Kazlų Rūdos komandoje trūko keleto pagrindinių žaidėjų ir tas jautėsi. Mes įrodėme, kad esame stipresni“, - pridūrė „MRU“ žaidėjas Nikolajus Misiukas.

Po šios pergalės „MRU“ su 17 taškų turnyro lentelėje pakilo į penktą vietą. Tiek pat taškų turintis „Šilas“ atsidūrė šeštoje vietoje. Vilniaus „MRU“ – Kazlų Rūdos „Šilas“ 3:0 (1:0). LFF stadionas, 56 žiūrovai, teisėjas – I.Kovalenko. Įvarčiai: 16 ir 60 min. G.Kulbis, 89 min. M.Grigalevičius. Pašalintas: 59 min. Aurelijus Jakelaitis („Šilas“).

Kitas rungtynes Vilniaus FK „MRU“ žais jau antradienį (birželio 17 d.) 21:00 val. su Vilniaus „Žalgiriečiu“ Lietuvos futbolo federacijos stadione, Vilniuje. Tai bus atkeltos XI turo rungtynės.