Dvyliktą kartą Rusijos sostinėje surengto šešiolikos komandų Sandraugos čempionų taurės futbolo turnyro pusfinalyje Lietuvos čempionas Kauno FBK "Kaunas" 0:1 (0:0) pralaimėjo Latvijos pirmenybių nugalėtojai Rygos "Skonto" vienuolikei ir į finalą nepateko.

Pergalingą įvartį nugalėtojams, kurie gretose visas rungtynes žaidė lietuvis Orestas Buitkus , 80-ą minutę pelnė Levanas Korgalidzė.

Kauniečių gretose šiame mače buvo įspėtas Andrius Gedgaudas (51 min.) ir Marius Bezykornovas (69 min.).

Latvijos futbolo čempiono, kuris šių varžybų istorijoje finale žais trečią kartą, bus Tbilisio "Dinamo" futbolininkai. Gruzijos čempionai penktadienį kitame pusfinalio mače 2:1 (1:1) įveikė turnyro nugalėtojos titulą praradusią Tiraspolio "Šerif" (Moldova) vienuolikę.