Antradienio vakarą Vilniuje prasidėjo kova dėl Baltijos futbolo taurės. Pirmajame mače Lietuvos futbolo rinktinė 0:1 pralaimėjo Estijai.

Lietuviai kiek aktyviau pradėjo dvikovą ir 10-ąją minutę turėjo pirmąją puikią progą pasižymėti, kai po aštraus perdavimo vienas prieš varžovų vartininką iššoko Justas Lasickas.

Tačiau jo smūgiuotas kamuolys praskriejo greta virpsto.

Vėliau mačas visiškai išsilygino ir abi komandos gana sėkmingai žaidė gynyboje. Kelis kartus estai pabandė sukurti aštresnias situacijas, bet vis pritrūkdavo tikslesnio perdavimo.

Lietuvių gretose Edgaras Vaitkūnas artėjant kėliniui prie pabaigos pabandė pasižymėti tolimu smūgiu, bet ir jam trūko tikslumo.

Po pertraukos žaidimo išliko ramus, vis dėlto 60-ąją minutę lietuviai praleido įvartį.

Estijos rinktinės veteranas Konstantinas Vassiljevas prasiveržė dešiniu kraštu ir atliko puikų perdavimą į baudos aikštelę, kur Henri Anieras smūgiu galva pasiuntė kamuolį į Lietuvos vartus.

Vėliau Lietuvos futbolininkai ėmė žaisti aktyviau. Kelis kartus gana pavojingai šalia vartų smūgiavo po keitimo aikštėje pasirodęs Fiodoras Černychas.

Buvo dar keli bandymai, bet susikurti puikių progų lietuviams nesisekė. O Estija sėkmingai apsigynė. Galiausiai finalinis teisėjo švilpukas paskelbė minimalią estų pergalę.

Kitą Baltijos taurės mačą lietuviai penktadienį Rygoje žais Latvija.

Verta paminėti, kad lietuviai paskutinį sykį Baltijos taurėje triumfavo dar 2010-aisiais metais.