Pietų Korėjoje vykusiame 3-iajame pasaulio kurčiųjų badmintono čempionate Lietuvos atstovai iškovojo keturis medalius - vieną aukso, du sidabro ir vieną bronzos.

Mišrių dvejetų varžybų nugalėtojais tapo Kristina ir Tomas Dovydaičiai. Jie finale 21:16, 21:19 įveikė rusus Artemijų Karpovą ir Alioną Sobolevą.

Pakeliui į finalą, brolio ir sesers duetas nugalėjo varžovus iš Bulgarijos, Didžiosios Britanijos, Pietų Korėjos ir Rusijos. Vienetų varžybose mūsiškiai pelnė du sidabro apdovanojimus.

Moterų varžybų finale nugalėtojos titulą gynusi K. Dovydaitytė 13:21, 13:21 pralaimėjo Fan Dzungju (Fan Jung-Yu), o vyrų varžybų finale Kazimieras Dauskurtas 11:21, 21:23 nusileido rusui A. Karpovui.

Komandų varžybose Lietuvos rinktinė iškovojo bronzos medalius. Mūsų šalies atstovai mače dėl trečiosios vietos 3-0 nugalėjo Bulgarijos komandą.

Lietuvos kurčiųjų rinktinių nariai šiais metais pasaulio ir Europos čempionatuose iškovojo net 21 medalį. Mūsų šalies sportininkai ant prizininkų pakylos kopė pasaulio orientavimosi sporto (8 medaliai), badmintono (4) ir krepšinio (2) čempionatuose bei Europos stalo teniso (4), lengvosios atletikos (2) ir imtynių (1) pirmenybėse.