Sekmadienį (05.25) finišavo didelio susidomėjimo sulaukęs Lietuvos atvirasis golfo mėgėjų čempionatas. Tris dienas Sostinių golfo aikštyne vykęs turnyras sukvietė daugiau nei 120 dalyvių iš daugiau nei 20 šalių. Dalyvių skaičiumi tai buvo rekordinis golfo čempionatas Lietuvoje.

Vyrų grupėje čia triumfavo lietuvis Kornelijus Baliukonis. 20-metis sportininkas pranoko daugiau nei 100 varžovų ir buvo apdovanotas čempionų taure bei visų golfo mėgėjų komplimentais.

Baliukonis po apdovanojimų padėkojo varžovams už gerą ir sunkią kovą bei turnyro organizatoriams už geriausią iki šiol surengtą čempionatą Lietuvoje . Antrąją vietą užėmė latvis Karlis Brodersas, visą čempionatą alsavęs Baliukoniui į nugarą. Trečiąja vieta tenkinosi Austrijos čempionas Alexanderis Kleszczas.

Į geriausiųjų penketuką pateko dar du pajėgūs mūsų šalies golfo žaidėjai – 20-metis Juozapas Budrikis ir 15-metis Gediminas Markevičius.

Moterų grupėje dominavo Latvijos atstovės. Stipriausia buvo pripažinta ir čempionės taure džiaugėsi latvė Ana Diana Švanka. Antroje pozicijoje liko slovakė Olga Pracharova, 3-je – dar viena viešnia iš Latvijos Alise Burkane.

Čempionatą organizavusios Lietuvos golfo federacijos prezidentas Rolandas Dovidaitis pasidžiaugė sėkmingu ir didžiulio atgarsio sulaukusiu čempionatu ir padėkojo visiems dalyviams bei rėmėjams, be kurių šis turnyras nebūtų toks įdomus ir intriguojantis.

Nugalėtojus pagerbė Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičūtė.