37
R. Gobertas (nuotr. FIBA Europe)

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė (0/2) Europos krepšinio čempionate lieka be pergalių – šeštadienį nusileista olimpinei vicečempionei Prancūzijai (1/1). Viena šios žvaigždžių Rudy Gobertas sakė, kad pirmos penkios mačo minutės buvo blogos, o toliau pavyko pagerinti reikiamus dalykus.

37

Kazio Maksvyčio auklėtiniai B grupės susitikime Kelne varžovams nusileido 73:77.

Įspūdinga energija rungtynes pradėję lietuviai jau pirmame kėlinyje susikrovė dviženklį pranašumą (21:8), bet dar to pačio ketvirčio metu beveik jį visą išvaistė, o įpusėjus mačui ekipas teskyrė taškas.

Ketvirtame kėlinyje mūsiškiai turėjo šešių taškų persvarą, bet tada krito į duobę, pralaimėjo atkarpą 0:9 ir švieslentėje jau matė septynių taškų deficitą, kurio panaikinti jau nepajėgė.

8 taškus ir 4 atkovotus kamuolius surinkęs R. Gobertas sakė, kad po prastos mačo pradžios prancūzams pavyko pagerinti kelis aspektus, atvėrusius kelią į pergalę.

„Pasitikėjimas, psichologinė stiprybė. Žinojome, kad nebus nieko lengvo, kai pamatėme šią grupę. Nesvarbu, tavo rezultatas 0-1, 0-2 ar 0-3. Svarbiausias dalykas yra sekančios rungtynės. Dabar esame 1-1, bet svarbiausia yra tai, kad tapome geresni, lyginant su paskutiniu maču. Dabar turime tapti geresniais kitoms rungtynėms.

Mes visi norime laimėti. Nebuvome patenkinti penkiomis pirmomis minutėmis, bet tą lėmė kelios detalės, mūsų fiziškumas ir agresyvumas. Turėjome tą pagerinti ir padarėme. Tą padarius jau galime būti komanda, kuria norime būti.

Tai labai svarbi pergalė. Nusiteikimas yra svarbiausia. Pergalės ateis, kad žaisi tinkamu keliu. Manau, kad po pirmų penkių minučių mes žaidėme teisingai. Niekas nebus lengva, žaisime prieš labai geras komandas, kaip šiandien. Reikia kietumo, būti drauge, pataikyti metimus ir laimėti“, – sakė jis.