Šeštadienį sužaistos trejos Ispanijos ACB krepšinio lygos šešioliktojo turo rungtynėse, kuriose pergalės iškovojo abu klubai su lietuviais.

Su vienuolika pergalių ir toliau penktąją bei šeštąją vietas aštuoniolikos ekipų turnyre užima atitinkamai Simo Jasaičio Vitorijos "TAU Ceramica" ir Valensijos "Pamesa" su Mindaugu Timinsku.

"TAU Ceramica" krepšininkai šeštadienį namuose 90:80 (24:22, 26:13, 22:22, 18:23) įveikė devintojoje pozicijoje esantį "C.B. Granada" (8 pergalės ir 8 pralaimėjimai) klubą.

S. Jasaitis prie pergalės prisidėjo 5 taškais bei 4 po krepšiu atkovotais kamuoliais. Per 13 su puse minutės jis pataikė 1 tritaškį iš 3 bei vienintelį dvitaškį.

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai žaidė Igoris Rakočevičius (20 tšk.), Tiago Splitteris (16 tšk.) bei Mirza Teletovičius (14 tšk.).

Valensijos "Pamesa" ekipa svečiuose 92:85 (31:20, 23:20, 12:23, 26:22) privertė pasiduoti ketvirtąją vietą užimančius Badalonos "DKV Joventut" (11/5) krepšininkus.

M. Timinskas nugalėtojams pelnė 10 taškų, po krepšiais sugriebė 3 kamuolius bei atliko rezultatyvų perdavimą. Per 21 minutę lietuvis pataikė abu tritaškius, 1 dvitaškį iš 3 bei realizavo abu baudų metimus.

26 taškus į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė Rubenas Douglas, 18 - Shammondas Williamsas, 16 - Dejanas Milojevičius.

Kitose šeštadienio rungtynėse Madrido "MMT Estudiantes" krepšininkai namuose 85:83 nugalėjo autsaiderį Leono "Grupo Begar" klubą.

Čempionate su 12 pergalių pirmauja Bilbao "iurbentia" ir Madrido "Real" krepšininkai.

Ispanijos ACB krepšinio lygos lyderių rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):