Antradienį FIBA Europos taurės (EuroCup) vyrų krepšinio turnyre sužaisti ketvirtojo turo susitikimai, po kurių vietas ketvirtfinalyje užsitikrino Kęstučio Šeštoko Tartu "Rock" (Estija) ir Rolando Alijevo Samaros CSK VVS (Rusija) klubai.

Ketvirtąją pergalę iš eilės iškovojo A grupėje pirmaujantys "Rock" krepšininkai, namuose 90:80 (29:13, 27:20, 15:28, 19:19) nugalėję Salonikų PAOK (Graikija) penketuką.

Vos 5 minutes žaidęs K. šeštokas pataikė 2 dvitaškius iš 3 ir pelnė 4 taškus.

Vietą ketvirtfinalyje CSK VVS komandai garantavo pergalė svečiuose 78:76 (14:21, 24:17, 21:22, 19:16) prieš "Lappeenranta" (Suomija) ekipą.

R. Alijevas per 13 minčių pelnė 2 taškus (dvitaškiai 1/2) ir sugriebė 1 kamuolį.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1. Tartu "Rock" (Estija)                    4  4  0  338:289  8
2. Samaros CSK VVS (Rusija)                 4  3  1  302:300  7
3. "Lappeenranta" (Suomija)                 4  1  3  335:348  5
4. Salonikų PAOK (Graikija)                 4  0  4  277:315  4

Trečiąją nesėkmę B grupės turnyre patyrė ir savo padėtį kovoje dėl kelialapio į turnyro ketvirtfinalį komplikavo trečią vietą užimantis Rolando Jaručio ir Martyno Andriukaičio Čerkasų "Čerkasski mavpy" (Ukraina) klubas, svečiuose 73:93 (19:26, 22:21, 12:24, 21:22) pralaimėjęs grupėje pirmaujantiems Permės "Ural-Great" (Rusija) krepšininkams.

Rezultatyviausiai svečių gretose žaidęs R. Jarutis pelnė 18 taškų, atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį ir atliko rezultatyvų perdavimą. Per 26 minutes jis pataikė 4 tritaškius iš 8, 1 dvitaškį iš 2 ir visus 4 baudų metimus.

M. Andriukaičio sąskaitoje 9 taškai, 2 atkovoti ir 1 perimtas kamuolys bei rezultatyvus perdavimas. Puolėjas iš Lietuvos per 28 minutes pataikė 1 tritaškį iš 3, 2 dvitaškius iš 5 ir abu baudų metimus.

Kitose grupės rungtynėse Monso-Heno "Dexia" (Belgija) komanda namuose 85:81 įveikė Bandirmos "Banvit" (Turkija) penketuką.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1. Permės "Ural-Great" (Rusija)             4  4  0  331:277  8
2. Monso-Heno "Dexia" (Belgija)             4  3  1  296:286  7
3. Čerkasų "Čerkasski mavpy" (Ukraina)      4  1  3  302:354  5
4. Bandirmos "Banvit" (Turkija)             4  0  4  321:333  4
Trečiąsias pergales D grupėje iškovojo ir dar per žingsnį prie atkrintamųjų varžybų priartėjo tris lietuvius savo gretose turintis Rygos "Barons-LMT" (Latvija) klubas ir Južno "Chimik" (Ukraina) komanda su Martynu Mažeika.    "Barons-LMT" krepšininkai namuose 87:75 nugalėjo Rostovo "Lokomotiv" (Rusija) penketuką.    Giedrius Gustas nugalėtojams pelnė 14 taškų, sugriebė 1 kamuolį ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Per 34 minutes jis pataikė po 2 tritaškius ir dvitaškius iš 6 bei realizavo visus 4 baudų metimus.    30 minučių aikštelėje praleidęs D. Adomaitis į varžovų krepšį įmetė 12 taškų (tritaškiai 2/3, dvitaškiai 1/2, baudos 4/6) ir po krepšiais atkovojo 5 kamuolius, o 10 minučių žaidusio Tomo Nagio
sąskaitoje 5 taškai (tritaškiai 0/1, dvitaškiai 2/3, baudos 1/2).    Južno "Chimik" komanda antradienį svečiuose 82:77 įveikė Šolė "Basket" (Belgija) ekipą.    M. Mažeika nugalėtojams pelnė 11 taškų (tritaškiai 1/3, dvitaškiai 2/5, baudos 4/5), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.    D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):
1. Rygos "Barons-LMT" (Latvija)             4  3  1  314:294  7
2. Južno "Chimik" (Ukraina)                 4  3  1  306:303  7
3. Rostovo "Lokomotiv" (Rusija)             4  1  3  286:296  5
4. Šolė "Basket" (Prancūzija)               4  1  3  286:299  5