Šešioliktą pergalę Lenkijos vyrų krepšinio lygos XIX turo mače sekmadienį iškovojo keturiolikos komandų turnyre pirmaujanti čempionė Sopoto "Prokom Trefl" ekipa, namuose 82:81 (24:24, 16:8, 18:20, 24:29) įveikusi ketvirtąją vietą užimančius Ostruvo "Gipsar Stal" (12 pergalių ir 7 pralaimėjimai) krepšininkus.

Tomas Pačėsas nugalėtojams pelnė 4 taškus, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, po krepšiu atkovojo vieną kamuolį bei kartą suklydo. Lietuvis per nepilnas 23 su puse minutės (23:22) realizavo visus 4 baudų metimus.

Tomas Masiulis šiame mače nežaidė, o Donatas Slanina rungtynėms nebuvo registruotas.

Po 18 taškų į svečių krepšį įmetė Filipas Dylewiczius ir Adamas Wojcikas, 13 - Michaelas Andersonas.

Devintojoje pozicijoje esanti Gintaro Kadžiulio Gdynės "Kager" (9/10) komanda sekmadienį išvykoje 86:89 (25:26, 15:20, 19:21, 27:22) pralaimėjo Vroclavo "ASCO Šląsk" (3 vieta - 13/6) krepšininkams.

Rezultatyviausiai svečių gretose žaidęs lietuvis į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 22 taškus, atliko rezultatyvų perdavimą bei kartą suklydo. Per 34 su puse minutės G. Kadžiulis pataikė 3 tritaškius iš 8, 2 dvitaškius iš 4 bei visus 9 baudų metimus.

20 taškų svečiams pelnė Kordianas Korytekas, po 12 - Aaronas Pettaway ir Tomaszas Cieliebąkas.