Pergales Ispanijos čempionate ir toliau skaičiuoja Šarūno Jasikevičiaus vadovaujamas Barselonos „Barcelona“ (18/4) klubas, laimėjęs trečią mačą iš eilės.

Katalonai su jiems atstovaujančiu Roku Jokubaičiu šį sykį svečiuose 96:77 (22:16, 20:15, 25:21, 29:25) nepaliko vilčių Vitorijos „Baskonia“ (12/11) krepšininkams, kurių gretose rungtyniauja Tadas Sedekerskis ir Rokas Giedraitis.

R.Jokubaitis rungtyniavo 15 minučių, per kurias pelnė 6 taškus (3/6 dvit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, padarė klaidą, 2 sykius prasižengė ir surinko 8 naudingumo balus.

Nugalėtojams 24 taškus įmetė Nicolas Laprovittola (8/11 trit.), 15 pasižymėjo Brandonas Daviesas, 14 – Nikola Mirotičius.

9 minutes ant parketo praleidęs T.Sedekerskis surinko 3 taškus (1/1 dvit., 0/1 trit., 1/1 baud.), 3 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, 2 išprovokuotas pražangas, po klaidą ir pražangą bei 7 naudingumo balus.

R.Giedraitis per 25 minutes pelnė 4 taškus (2/3 dvit., 0/3 trit.), sugriebė atšokusį kamuolį, išprovokavo 3 pražangas, išvengė klaidų, kartą pažeidė taisykles ir surinko 3 naudingumo balus.

„Baskonia“ gretose rezultatyviausias buvo Simone Fontecchio su 19 taškų, po 11 pridėjo Matthew Costello ir Alecas Petersas.

Po šios pergalės turnyro lentelėje Barselonos ekipa aplenkė Madrido „Real“ klubą ir pakilo į pirmąją poziciją, o Vitorijos krepšininkai liko aštuntoje vietoje.