Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (11-13) Eurolygoje šventė antrą iš eilės pergalę.

Lietuvių klubas išvykoje 84:64 (28:15, 9:19, 23:18, 24:12) sutriuškino Madrido „Real“ (15-9)

„Real“ pirmavo tik pačioje mačo pradžioje 2:1 ir nors „Baskonia“ atrodė kaip geresnė komanda, jai vis nepavykdavo įgyti apčiuopiamos persvaros.

Vis tik ketvirto kėlinio viduryje Luca Vildoza ir Alecas Petersas per mažiau nei dviejų minučių atkarpą susmeigė po du tritaškius ir baskai atitrūko 74:59.

„Baskonia“ rungtynes baigė pataikiusi 13/22 tritaškių (59,1 proc.), o vien per ketvirtą ketvirtį jų sumetė 6.

A. Petersas ir Achille Polonara į „Real“ krepšį įskraidino po keturis tolimus metimus.

Abu lietuviai susitikimą pradėjo starto penkete.

R. Giedraitis per 33 minutes pelnė 14 taškų (4/8 dvit., 2/5 trit.), atkovojo tris kamuolius ir dukart suklydęs surinko 11 naudingumo balų.

T. Sedekerskis per 22 minutes surinko 4 taškus (2/3 dvit.), atkovojo 7 kamuolius ir surinko 6 naudingumo balus.

„Baskonia“: A. Polonara 18, A. Petersas 16, R. Giedraitis 14, L. Vildoza 13, T. Jekiri 9, P. Henry 6 (10 rez. perd.).

„Real“: A. Abalde 12, G. Deckas 8.