Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ Ispanijoje patyrė nesėkmę.

Lietuvių klubas svečiuose 79:80 (15:24, 16:11, 23:24, 25:21) nusileido Mursijos UCAM krepšininkams.

T.Sedekerskis per 31 minutę pelnė 3 taškus (1/1 dvit., 1/4 baud.), atkovojo 10 kamuolių, dukart suklydo ir kartą prasižengė.

R.Giedraitis per 21 minutę surinko 5 taškus (0/1 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo 5, perėmė kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo, kartą prasižengė ir išprovokavo 5 pražangas.

Vitorijos komandai po 15 taškų pelnė Mattas Costello ir Jaysonas Grangeris, nugalėtojams Isaiah Tayloras pelnė 16 taškų.

„Baskonia“ per septynerias rungtynes yra iškovojusi tris pergales ir šiuo metu rikiuojasi už aštuntuko ribos.