Ispanijos pirmenybėse ir toliau neklumpa lietuviškoji Barcelonos „Barcelona“ (9/0). Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje 79:65 (23:13, 16:23, 26:13, 14:15) nugalėjo Santjago de Kompostelos „Obradoiro CAB“ (3/6) klubą.

„Barcelona“ pirmavo beveik visas rungtynes, tačiau tai nesukliudė Š.Jasikevičiui pažerti necenzūrinės tirados minutės pertraukėlės metu.

Nesulaikomas katalonams buvo Laurynas Birutis, per 26 minutes pelnęs 24 taškus (8/12 dvitaškių, 8/10 baudų metimų), atkovojęs 6 kamuolius, atlikęs rezultatyvų perdavimą, blokavęs metimą, perėmęs ir praradęs po kamuolį, išprovokavęs 7 pražangas, pats 3 kartus pažeidęs taisykles bei surinkęs 28 naudingumo balus.

Laurynas Beliauskas per 8 minutes nepasižymėjo (0/2 dvitaškių, 0/1 tritaškio), kartą prasižengė ir surinko -2 naudingumo balus.

Po 10 taškų šeimininkų gretose surinko Kassiusas Robertsonas ir Thomasas Scrubbas (9 atk. kam.).

Rokas Jokubaitis nugalėtojams per 15 minučių pelnė 6 taškus (2/5 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 2/2 baudų metimų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, 3 sykius prasižengė bei surinko 3 naudingumo balus.

Geriausias Barselonos ekipoje buvo 18 taškų surinkęs Nikola Mirotičius (5 atk. kam.), 13 pridėjo Nicolas Laprovittola (5 rez. perd., 3/8 tritaškių), 12 – Brandonas Daviesas (7 atk. kam.), 9 – Sertačas Šanli.