EHF Čempionų lygoje besivaržanti Zaporožės „Motor“, kurios garbę gina Aidenas Malašinskas ir Jonas Truchanovičius, o prie vairo stovi strategas Gintaras Savukynas, išvykoje patyrę nesėkmę. Zaporožės klubas 27:34 (11:13) nusileido Flensburgo „Handewitt“ rankininkams.

„Motor“ geriau pradėjo rungtynes ir buvo įgijusi 2 įvarčių pranašumą (6:4), tačiau persvaros neišlaikė ir šeimininkai išsiveržė į priekį – 10:7. Iki pertraukos Flensburgo komanda išlaikė 2 įvarčių persvarą – 13:11.

Antrajame kėlinyje „Motor“ pakreipti įvykių sau palankesne linkme jau neįstengė. Prabėgus 15 antrosios susitikimo dalies minučių „Handewitt“ pirmavo 5 įvarčiais (22:17), o pergalę šventė dar solidesniu pranašumu – 34:27.

J.Truchanovičius Zaporožės ekipai vis dar padėti negali, o A.Malašinskas pasižymėjo 4 tiksliais metimais į varžovų vartus.

„Motor“ komandoje už lietuvį rezultatyviau žaidė tik Viačeslavas Bochanas, pelnęs 7 įvarčius, Barysas Pukhovskis pridėjo 4, Artemas Kozakevyčius – 3.

Flensburgo komandai Hampusas Wanne įmetė 8 įvarčius, Teituras Ornas Einarssonas – 7, Antonas Lindskohas ir Johanesas Golla – po 5.

Po 6 turų „Motor“ savo sąskaitoje turi 4 taškus ir dalijasi 6–7 vietas su Bukarešto „Dinamo“ klubu. Kitas rungtynes EHF Čempionų lygoje G.Savukyno auklėtiniai žais lapkričio 17 dieną namuose su Vesprėmo „Telekom“ klubu.