Kontrolines rungtynes Klaipėdoje su „Atlantu“ žaidusiai Rygos „Daugavos“ futbolo komandai pavyko pasiekti revanšą už nesėkmę per priešsezoninį susitikimą – 3:2, teigiama pranešime spaudai.

Gruodžio mėnesį uostamiestyje vykusiose rungtynėse klaipėdiečiai buvo pranašesni 4:3. Pirmadienį latviai, vadovaujami lietuvio Arvydo Skrupskio, atvyko kovingai nusiteikę ir jau 2-ąją min. pasiekė įvartį.  Įpusėjus kėliniui po sumaišties prie svečių vartų rezultatą išlygino Donatas Navikas.

Antroji dalis prasidėjo šeimininkams nesėkmingai. 58-ąją ir 65-ąją min. į klaipėdiečių vartus įskriejo du kamuoliai – 1:3. Tik paskutiniąją rungtynių minutę Kazimierui Gnedojui pavyko sušvelninti skirtumą. Per pridėtą laiką „Atlantas“ bandė išlyginti rezultatą, tačiau svečiai sugebėjo išsaugoti pergalę.

Latvių ekipoje rungtyniavo trys buvę Panevėžio „Ekrano“ futbolininkai: nuo pirmųjų minučių iki antrojo kėlinio vidurio – Mantas Savėnas ir Aurimas Kučys, nuo antrojo kėlinio – Tadas Markevičius.

Klaipėdiečių ekipoje vyriausiasis treneris Konstantinas Sarsanija į aikštę buvo išleidęs 22 futbolininkus. Tarp jų buvo ir du naujokai – Julius Kasparavičius ir Jurijus Jeremejevas. Nebuvo net penkių į šalies jaunimo iki 21 metų rinktinę pakviestų „Atlanto“ žaidėjų – Edvino Germono, Rolando Baravyko, Ovidijaus Verbicko, Roko Krušnausko ir Luko Baranausko.

Artimiausias šalies A lygos futbolo pirmenybių rungtynes „Atlantas“ žais šeštadienį namie su Panevėžio „Ekranu“.