Lenkų ir vokiečių pasieniečiai pastebėjo nervingai vienoje iš automobilių stovėjimo aikštelių šalia A2 autostrados trypčiojantį vyrą. Kai tik pastebėjo pareigūnus jis puolė bėgti į netoliese esantį mišką, bet buvo sulaikytas.
Užblokavo variklį, lietuvis tiesiog negalėjo jo užvesti
Paaiškėjo, kad prie „Porsche“ automobilio stoviniavo 34-erių lietuvis, pas kurį aptikta GPS signalo blokavimo sistema. Patikrinę mašiną pareigūnai nustatė, kad valstybiniai lenkiški numeriai priklauso kitam automobiliui. Originalūs – vokiški – buvo bagažinėje.
Lietuvis nervingai trypčiojo prie „Porsche“ neatsitiktinai, rašoma lenkų „O2“. Nepaisant turimos GPS signalo blokavimo įrangos, pavogto automobilio savininkui pavyko nuotoliniu būdu blokuoti pavogtos transporto priemonės variklį – lietuvis negalėjo jo užvesti.
Įtariamasis pareigūnams pasakojo, kad „gavo užsakymą nugabenti automobilį į Lenkiją“ ir turėjo už tai gauti 200 eurų. Šiuo metu vyras yra sulaikytas, jam bus pateikti kaltinimai dėl automobilio, kurio vertė siekia apie 120 tūkst. eurų, vagystės.
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!