Suomijoje vykstančio pasaulio veteranų lengvosios atletikos čempionato vyrų (iki 75 m. amžiaus grupė) ieties metimo varžybose sekmadienį Lietuvos atstovas Antanas Černiauskas iškovojo aukso medalį.

Mūsų šalies lengvaatletis sėkmingiausiu, pirmuoju, bandymu ietį nusviedė 41 m 19 cm. Ankstesniuose pasaulio čempionatuose A. Černiauskas pelnė du sidabro ir vieną bronzos medalį.

Moterų (60 m.) rutulio stūmimo varžybose triumfavo Birutė Keršulienė (11 m 30 cm).

Jadvyga Putinienė šioje rungtyje užėmė ketvirtąją vietą (10,75 m).

Vyrų šuolių į tolį (45 m.) varžybose Henrikas Gulbinovičius (5,97 m) buvo ketvirtas, 5000 m bėgime (45 m.) Regina Čistiakova finišavo penkta (18 min. 54,13 sek.), rutulio stūmimo rungtyje (45 m.) Edvardas Galinis užėmė penktąją (12,72 m), o Kęstutis Buivys - šeštąją (12,54 m) vietas, ieties metimo varžybose (40 m.) Ona Kulbokienė buvo šešta (32,16 m), o kūjo metimo rungtyje (50 m.) Gintaras Pridotkas užėmė 12-ąją vietą (38,37 m).