Eurolygos D grupės trečiojo turo rungtynėse Madrido „Real“ (2 pergalės ir 1 pralaimėjimas) ekipa, kurioje rungtyniauja Darjušas Lavrinovičius bei Rimantas Kaukėnas, namuose 80:70 (12:21, 22:7, 25:23, 21:19) nugalėjo Atėnų „Panathinaikos“ (2 ir 1) komandą, kurioje dėl traumos vis dar negali žaisti Šarūnas Jasikevičius.

Susitikimą sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie po truputį didindami savo persvarą po pirmųjų dešimties žaidimo minučių buvo priekyje 21:12.

Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje kardinaliai pasikeitė. „Real“ krepšininkas per 8 minutes varžovams leido pelnyti tik 3 taškus, o patys įmetė 20 bei išsiveržė į priekį 32:24. Priekyje „Karališkasis“ klubas buvo ir sužaidus pusę rungtynių – 34:28.

Po ilgosios pertraukos ispanai pirmą kartą šiame mače įgijo dviženklį pranašumą (54:42), tačiau daugiausiai D. Nicholaso pastangomis graikams pavyko prieš lemiamą 10 minučių atkarpą sumažinti deficitą iki 9 taškų – 50:59.

Paskutiniajame kėlinuke Graikijos čempionai bandė vytis savo varžovus, tačiau patikimai rungtyniavę „Real“ žaidėjai neleido varžovams to padaryti.

D. Lavrinovičius per 28 minutes pelnė 15 taškų (6/9 dvitaškiai, 3/4 baudos metimai), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo 2 varžovų metimus, 2 sykius suklydo bei buvo antras pagal rezultatyvumą savo klube.

R. Kaukėnas ant parketo praleido 32 minutes, per kurias įmetė 17 taškų (5/8 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 4/7 baudos metimai), sugriebė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir buvo rezultatyviausias savo ekipos gretose.

Lietuviams neblogai talkino atitinkamai 12 ir 11 taškų surinkę Sergio Llullas bei Pablo Prigioni.

Pralaimėjusiems Nikola Pekovičius pelnė 22 taškus, o Drew Nicholasas pridėjo 16 taškų.